Card image cap

Prawda o społeczności super

Wyświetlenia: 2090 / 0 | Seria: Zwyczajne | Dodano przez:anon

!!! WAŻNE !!!
Było wiele mitów i plotek krążących po internecie na temat tego, czym jest superstraight, więc uznałem, że powinienem zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby wyjaśnić kilka rzeczy związanych z tym, co to znaczy być superhetero.
Superstraight został zapoczątkowany przez 4chan jako ruch trollingowy X
Pierwszą osobą, która ujawniła się jako super hetero był użytkownik TikTok @kyleroyce, był to z jego strony odważny ruch, zwłaszcza biorąc pod uwagę ogromną ilość hejtu, którą otrzymuje za seksualne wyzwolenie superhetero.
Superhetero to żart X
Absolutnie nieprawda i szczerze mówiąc, fakt, że ludzie naprawdę w to wierzą, uważam za uwłaczający dla mojej tożsamości. Podczas gdy prawdą jest, że niektórzy ludzie identyfikują się jako superhetero tylko dla żartów, tutaj, na tym subreddicie my, superhetero, jesteśmy śmiertelnie poważni w tym kim jesteśmy.
Bycie superhetero czyni cię transfobicznym X
Absolutnie 100% nieprawdy. My, superhetero, tacy się urodziliśmy i nie mamy wpływu na to, kto nas pociąga. Jeśli uważasz, że jesteśmy transfobiczni, ponieważ nie chcemy umawiać się z osobą transpłciową, to według tej samej logiki musisz uważać, że geje są mizoginistami, ponieważ nie chcą umawiać się z kobietami, a lesbijki są mizandrystkami, ponieważ nie chcą umawiać się z mężczyznami. Oczywiście geje i lesbijki nie nienawidzą płci przeciwnej, oni po prostu nie są dla nich atrakcyjni, tak samo jak superhetero nie nienawidzą osób transseksualnych, po prostu nie uważamy ich za atrakcyjnych.
Superhetero to nie jest prawdziwa orientacja seksualna, to jest to samo co bycie hetero X / V / ?
Ok. To zależy od tego, jak postrzegasz osoby transpłciowe. Jeśli postrzegasz transseksualne kobiety (AMAB) jako mężczyzn, a transseksualnych mężczyzn (AFAB) jako kobiety, wtedy będziesz miał rację, mówiąc, że hetero i superhetero to to samo. (oczywiście w twojej opinii) Jeśli postrzegasz osoby transpłciowe jako płeć, którą wybierają, to naprawdę nie masz tutaj argumentów i musisz przyznać, że superhetero jest ważną orientacją seksualną i różni się od bycia hetero. (Można to powiedzieć o wszystkich orientacjach, ale wybrałem superhetero po prostu dla lepszego wyjaśnienia).
Superhetero nie są uciskani X
Chociaż na dzień 08/03/2021 nie ma żadnych obiektywnych danych na poparcie twierdzenia, że superhetero są uciskani, to możesz poszukać #superstraight na twitterze lub wejść na nienawistny superfobiczny subreddit i spojrzeć na wszystkie okropne podłe rzeczy mówione o POS. Są one zaśmiecone groźbami śmierci i przemocy seksualnej i są otwarcie wspierane przez innych superfobów do tego stopnia, że nawet mówienie, że POS zasługują na równe prawa, może być uznane za "złe podejście" lub niepopularną opinię. Gdyby te same rzeczy były skierowane do jakiejkolwiek innej orientacji seksualnej, ci bigoci zostaliby natychmiast zbanowani z mediów społecznościowych i hejtowani za swoje obrzydliwe poglądy. Nie tylko istnieje ogromna ilość mowy nienawiści skierowanej przeciwko osobom superhetero, ale osoby te są aktywnie zmuszane do spania z ludźmi, którzy ich nie pociągają i nie chcą z nimi spać z obawy przed etykietą bigota i reperkusjami społecznymi, które się z tym wiążą. Jest to szczególnie prawdziwe wśród superlesbijek, które nie mogą nawet mieć bezpiecznej przestrzeni do rozmowy o swoich uczuciach bez bycia napadniętymi lub zbanowanymi za "mowę nienawiści" za samo wyrażanie swoich szczerych i prawdziwych uczuć na temat tego, kim są. Możesz odwiedzić r/super_lesbian, aby usłyszeć więcej o doświadczeniach tych ludzi. Powiedz to teraz razem ze mną: PRZYMUS TO NIE ZGODA!
Ruch superhetero jest pełen rasistowskich, homofobicznych, mizoginicznych białych mężczyzn X
Rozejrzyj się, ruch superhetero jest pełen ludzi z różnych środowisk etnicznych, o różnych tożsamościach płciowych i superseksualnościach. Superhetero mogą być najbardziej zróżnicowaną społecznością w całym internecie.
Superhetero nie są ważni X
Absolutnie NIKT nie ma prawa twierdzić, że osoby superheteroseksualne nie są ważne. Wszyscy jesteśmy ważni i jeśli identyfikujesz się jako osoba superhetero i czytasz to, jestem z ciebie SUPER dumny! Nie zaprzeczaj temu kim jesteś ze strachu przed zranieniem uczuć innych ludzi, jesteś ważny.
PODAJCIE DALEJ, NIECH LUDZIE O NAS USŁYSZĄ
Card image capTop tygodnia
Wysyłanie...