była czecia w nocy

Wyświetlenia: 19 / 0 | Seria: Zwyczajne | Dodano przez:anon

była czecia w nocy i se śedziałem w łuszku. nje mogłem spać wjenc se włonczyłem gierke na moim szajsungu a tu nagle kuwa wyhodzi jakiś móżynek bambo spod łuszka i mje kuwa prubuje wyruhać a ja kuwa bjore go dżon cena stajl z ni stont ni sowont i nagle kuwa wytrysk mudżynka. na dodatek w huj czorny. cała kuwa podłoga upjerdolona wjenc mu kuwa muwie liż to huju bo pujde po mame. bambo wylizuje sperme z podłogi a tu kuwa nagle spod okna wyłuania sie kuwa zbigniew ziobro i kuwa zabiera murzynka do tadżykistanu kuwa i zakłuada firme robioncom kuwa czekoladki jakeś mudżyńske. no i se kuwa leże w tym mojim łuszku i myśle se no. szczać mi sie hce wjec se ide do kibla a tam kuwa zgadnijcie kto kuwa. zbigniew kuwa ziobro. zabawia sie ze tate w wannie i se kuwa śpjewa siabada siabada ty i jaaaaa mydełko faaaa siabada siabada ty i jaaaaaaaaa mydełko faaaaaaaaaaaaa



Top tygodnia

Wysyłanie...