Card image cap

Negowanie memów

Wyświetlenia: 5101 / 0 | Seria: Zwyczajne | Dodano przez:anon

Zauważyłem coś, co, jak sądzę, może was wszystkich zainteresować. To będzie wasz najgorszy koszmar 2020 roku, jeśli to, co podejrzewam, okaże się prawdą.
Jeśli to, co zauważyłem, było tylko zbiegiem okoliczności, to przepraszam za zawracanie uwagi i poinformowanie ludzi o tym.
Dygresja. Oto teoria:
Lewica zawsze robiła słabe memy, więc zawsze przegrywała w wojnie memicznej. Nie ma nic, co chcieliby bardziej niż zabijać memy, zabijać idee, ale najlepsze, co wymyślili, to tanie imitacje (#ImWithKer) lub po prostu ogłaszanie rzeczy "martwymi", jak gdyby byli autorytetem (Pepe i Gracze).
To nigdy nie działało. Jedynymi ludźmi, którzy się z tym zgadzają są ci sami ludzie, którzy kupiliby bilet na Gwiezdne Wojny w noc otwarcia, mimo że wszystkie przecieki powiedziały im, że to gówno, obejżeli to, zobaczyli, że to gówno, ale mimo to powiedzieli wszystkim, że to było fantastyczne i że im się podobało.
Niestety dla nich, nawracanie użytecznych idiotów jest zupełnie nieistotne, i nie jest ich celem. Oni już są nawróceni.
To, czego chcą, to powstrzymać memy przed wciąganiem ludzi do prawicowych subkultur.
"Epstein didn’t kill himself" zrobiło więcej, by ujawnić masom globalną pedofilię, niż pizzagate kiedykolwiek zrobił.
Coomer stawiany wyżej niż nofap.
Liczba 12-latków, którzy memowali o Trumpie w tamtych czasach, jest teraz politycznie aktywna i buntuje się przeciwko narracji.
Zaprzeczenie Holokaustu (jawne zaprzeczenie, a nie rewizjonizm) wśród młodzieży jest rażące z powodu memów typu nosacz / jesieniara / Kruszwil.
To, co zaczyna się od zabawnego żartu, wciąga te dzieciaki w miejsca takie jak tutaj. Nawet na reddicie rzeczy stają się coraz bardziej prawicowe.
I jeszcze kropla, która przegięła pałe goryczy. Konserwatywka.
Pokazująca dziewczynom, że faceci chcą dziewic bez tatuaży.
To tutaj próbowali swojej teorii.
Negowanie memów
Przyjżyj się. Gówniany, lewicowy mem:
Card image capTop tygodnia
Wysyłanie...