#E

Pytanie o rzucanie czarów

Wyświetlenia: 1413 / 0 | Seria: Zwyczajne | Dodano przez:anon

Ja jebię ale mnie wkurwiają wszelkiej maści gildyjni hobbyści w tej krainie, kopałbym ich jak błotne kraby. Chcesz zacząć coś robić, nie wiem kurwa zbierać grzyby, grabić grobowce, srać guara jak sra, cokolwiek i zadasz kurwom w gospodzie pytanie

Witam, chcę zacząć rzucać czary. Czy lepiej do gildii magów czy do telvani? Pozdrawiam.

TO po 10 sekundach masz

Witam, zły pom...
Czytaj dalej →
Card image cap

Pies w Skyrim

Wyświetlenia: 2493 / 0 | Seria: Zwyczajne | Dodano przez:anon

Skyrim - myślę dobra grałem w #morrowind było spoko, a teraz wszyscy grają w piątą część to i ja pogram. Zabijanie smoków, zbieranie nowego ekwipunku. Bycie zbawca to cos co dosyć mi odpowiada wiec po krótkim namyśle zainstalowałem
Najgorzej było jak znalazłem psa, którego właściciel umarł w chacie gdzieś w górach. Wtedy oczywiście musiałem adoptować tego psa (nie jestem przecież potworem)
Czytaj dalej →
Card image cap

Jakiś przybłęda...

Wyświetlenia: 1318 / 0 | Seria: Zwyczajne | Dodano przez:anon

jakiś przybłęda w chujowej żelaznej zbroi przybiega pewnego dnia i krzyczy że smok zniszczył miasto
nie wiem dlaczego straż go wpuściła
w sumie odeśle go do mojego nadwornego maga, spławiam go
ten wysyła go w jakieś katakumby żeby przyniósł mu jakąś starożytną tablice
wraca po chwili ze strzałami wystającymi z jego ciała i jak gdyby nigdy nic daje tablice magowi
dostań report o...
Czytaj dalej →

impreza w domku nad jeziorem

Wyświetlenia: 1303 / 0 | Seria: Zwyczajne | Dodano przez:anon

>2k16, 17 lvl i ogólnie wakacje więc poszedłbys na małe chlanko
>tel od coompla “cho na kamiony ziom zgarniamy ekipe na inbe kameralną”
>oo zajebiście
>z racji że jesteś biednym gównem wolisz jechać mzk niż luksusowym pociągiem za 2 zł
>ledwo co uzbierałeś na 0.5 z kieszonkowego od babci
>jedziesz uśmiechnięty bo wiesz ze nikogo stamtąd nie znasz i będzies...
Czytaj dalej →
Card image cap

Słuchajcie co mi sie dzisiaj przytrafiło.

Wyświetlenia: 1605 / 0 | Seria: Zwyczajne | Dodano przez:anon

Słuchajcie co mi sie dzisiaj przytrafiło.
Wracaliśmy z kolegą z imby na woli duchackiej,
już pod samym blokiem usłyszeliśmy jakieś krzyki.
Zobaczyłem mężczyznę leżącego pod drzwiami, rozpaczliwie coś krzyczał ( miałem wrażanie ze to są jakieś odgłosy diabła...) Był to Michał Piróg
Kolega przetłumaczył mi z hebrajskiego, że ten gość woła o pomoc.
Nagle pojawił się nad nim, ogro...
Czytaj dalej →
Card image cap

Napad na stację benzynową

Wyświetlenia: 1423 / 0 | Seria: Zwyczajne | Dodano przez:anon

bądź mno
>noc
>tankujesz na stacji
>idziesz zapłacić za paliwo
>stoisz przy kasie w kolejce za 2 facetami
>wtem na stację wpierdala się typ w kominiarce
>na wejściu strzela do jednego gościa z kolejki
>ten pada martwy na ziemię
>pełno krwi wszędzie

>kasjerka w płacz i chowa się pod ladę
>ty szybko kitrasz się między półka...
Czytaj dalej →
Card image cap

Jak rozmawiac z policją..

Wyświetlenia: 1613 / 0 | Seria: Zwyczajne | Dodano przez:anon

Moja mama jest nauczycielka matematyki i niemieckiego (ojcem jej Lucyfer a matka Maleficenta, jak mozna to umiec na raz?). Ostatnio wracam, z nia autem. Ona z matur bo w komisji siedziala a ja na weekend ze studbazy z duza torba, odebrany z dworca. Poklocilem sie z nia o cos tam i nie zauwazylismy policji a mielismy niezapiete pasy przez ta klotnie. Mowie, no pieknie kurwa.. policjant podchodzi i ... Czytaj dalej →
Card image cap

Ojciec fotograf

Wyświetlenia: 1778 / 0 | Seria: Kolekcja klasyki | Dodano przez:anon

Mój ojciec od ponad 20 latach chodzi z aparatem po lesie i fotografuje ptaki. To nie jest jego źródło utrzymania, ale Hobby, i hobby na tyle drogie, że ładuje w nie 60% swojej każdej wypłaty, a to nowy obiektyw, a to nowy namiot maskujący aby ptaki go nie widziały. Wygląda jak snajper w dżungli tyle, że z aparatem. Wysyła czasem bo właściwie pod namową mojej matki zdjęcia na jakiś konkursy przyro... Czytaj dalej →

o anonie mieszkającym w szafie

Wyświetlenia: 2431 / 0 | Seria: Zwyczajne | Dodano przez:anon

CZĘŚĆ I

Witam was moi przyjaciele. Opowiem wam, jak życie pozwoliło mi stać się duchem w mieszkaniu współlokatora mojej dziewczyny.
Tak, mam loszkę i nawet udało nam się złamać III aksjomat, ale to jest całkowicie nieważne, w tej historii będę przede wszystkim ja i on. Tomek.
Odkąd dziewczyna poszła na studia mieszkała z Tomkiem, gościem który miał już 30 lat, rodzice kupili mu mi...
Czytaj dalej →

Wyświetlenia: 1923 / 0 | Seria: Zwyczajne | Dodano przez:anon

Wierzcie lub nie, ale raz byłem aresztowany na jedną noc z powodu błędów ortograficznych, w dodatku nie moich xD
Był u mnie na osiedlu taki typek, zresztą z nim do podstawówki chodziłem, który miał ksywę GŻEGŻUŁ, bo raz taki podpis nasprejował na ścianie, podczas, gdy na nazwisko miał Grzegrzółka xD
Gżegżuł już w podbazie nie był zbyt bystry, a różnej maści substancje odurzające przyjmowan...
Czytaj dalej →

Wyświetlenia: 1389 / 0 | Seria: Zwyczajne | Dodano przez:anon

>badz mno
>anon lvl 28
>jedziesz sobie autem
>w polu zauwazasz blakajacego sie psa
>biedaczek, pewnie ktos go porzucil
>postanawiasz go przygarnac
>podjezdzasz kolo niego i otwierasz drzwi auta
>pies odrazu wskoczyl do srodka i zaczal lizac Cie po twarzy
>odrazu poczules miedzy wami wiez
>od tej pory spedzales z nim kazda wol...
Czytaj dalej →
Card image cap

Wyświetlenia: 979 / 0 | Seria: Zwyczajne | Dodano przez:anon

- Ładną mamy pogodę, nie?
- No.
- Idealną na czytanie. Wiesz, ja bardzo lubię czytać.
- No.
- Słuchaj, ja codziennie czytam. Kupiłem niedawno w sklepie czytnik Kindle, kosztował mnie pięć stów, ale było warto. Intuicyjny interfejs, bateria długo trzyma, nie męczy oczu. Bo wiesz, ja bardzo dużo czytam, muszę dbać o oczy.
- Aha.
- Ostatnio przeczytałem cała trylogię Tolkiena...
Czytaj dalej →
Top tygodnia

Wysyłanie...